A REVIEW OF θεσεις εργασιας ATHINA

A Review Of θεσεις εργασιας athina

Blog Article

,ΠΟΡΤΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ, ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΘΕΡΜΑΝΣΗ ΦΥΣΙΚΟ ΑΕΡΙΟ. ΓΩΝΙΑΚΟ ΠΡΟΣΟΨΕΩΣ, ΦΩΤΕΙΝΟ...

Εγγραφείτε για πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες της υπηρεσίας μας

· Να παρουσιάζονται αυτοπροσώπως στα γραφεία της ΔΥΑ (Επαρχιακά και Τοπικά Γραφεία Εργασίας) όποτε τους ζητηθεί από τους Λειτουργούς της. · Να ανταποκρίνονται στις παραπομπές σε εργασία και να παρουσιάζονται στις συνεντεύξεις με εργοδότες τεκμηριώνοντας έτσι την προθυμία τους για εξεύρεση εργασίας.

Πωλήσεις Βρες αγγελίες ακινήτων προς πώληση στην περιοχή και με τα κριτήρια που θέλεις.

Περιγραφή Εταιρεία με δραστηριότητα στον κλάδο της φιλοξενίας ζητά Υπάλληλο υποδοχής - διαχείρισης καταλυμάτων στην πόλη της Θεσσαλονίκης.

Αρμοδιότητες: ~Φόρτωση κιβωτίων διαφόρων μεγεθών ~Ασφάλιση φορτωμέν ων ...

Μια πληθώρα πολυτελών νεοκλασικών κτιρίων, που βρίσκονται προς πώληση στην περιοχή, περιμένουν τον νέο τους ιδιοκτήτη.

Η πληρωμή για την καταχώριση αγγελιών πραγματοποιείται τηλεφωνικά μέσω πιστωτικής ή χρεωστικής κάρτας ή μέσω τραπεζικής κατάθεσης.

Συνθήκες εργασίας: άριστες Αρμοδιότητες: διαχείριση κρατήσεων, διαχείριση επικοινωνιών, διαχείριση κρίσεων, εξυπηρέτηση πελατών, ...

Περιγραφή θεση σερβιτορας σε καφε με κρυα κουζινα Απαραίτητα Προσόντα απ αραιτητη προυπηρεσια Παροχές πληρη απασχοληση

Αυτή η σελίδα ελέγχει αν είστε πράγματι εσείς που στέλνετε τα αιτήματα και όχι ένα ρομπότ.

Ζητούνται υπάλληλοι μίνι μάρκετ εντός μεγάλου ξενοδοχείου στο Ψαλίδι

ΝΕΑ Εταιρεία Παιδικής Ένδυσης με έδρα στο Ίλιον here αναζητά Υπάλληλο Γραφείου ?

Για να συνδεθείτε στην πλατφόρμα ιδιωτών, συμπληρώστε στην παρακάτω φόρμα:

Report this page